Branky: 22. a 78. M. Kejzlar, 35. J. Matějka, 53. P. Holubec – 47. O. Ujec

Trutnov : J. Šťastný – J. Turner , P. Makovský, D. Kovář, M. Mařas (89. M. Přívratský) – O. Tobiaš (84. T. Groer), P. Holubec, J. Matějka, J. Zezula (88. J. Handlíř) – M. Káva (78. P. Brejcha), M. Kejzlar

ŽK: 2 : 3

ČK: 0 : 0

Diváků: 530

Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov

Ze tří bodů mám velkou radost, protože ze zápasu jsem měl docela strach. Dvůr má velkou kvalitu, ale myslím, že dnes jsme byli lepším týmem. Vyšel nám první poločas, kdy jsme hráli hodně aktivně a třicet pět minut jsme předváděli dobrý kombinační fotbal, drželi jsme hru ve velkém nasazení a dali jsme dvě krásné branky. Před poločasem jsme ale na chvíli vypadli z tempa a měli štěstí. To, co hosté neproměnili z penalty, je pro mě nepochopitelné. Druhý poločas jsme si řekli, že budeme trpěliví a budeme hrát ze zajištěné obrany. Bohužel se nám nepodařilo zachytit jeden brejk a hosté snížili na 2:1. Bál jsem se, že bude drama, ale kluci se znovu zvedli a dali na 3:1. To byl asi rozhodující zlom. Potom se hrálo nahoru dolu a čtvrtý gól nás uklidnil. Že se nám teď proti Dvoru daří ? Kluci jsou asi víc namotivovaní. Je to ale škoda, že jsme v takovém nasazení nehráli doma s Letohradem nebo ve Vysokém Mýtě, to bychom měli víc bodů, než máme.