MFK Trutnov – TJ Dvůr Králové nad Labem 

11. kolo Fortuna Divize C
Sobota 20. října 2018  15:30 hodin  stadion Trutnov

Výsledek: 2 : 2 (1 : 2) na penalty 4 : 5

Branky: 42. vlastní, 50. J. Matějka – 07. D. Vitebský, 27. D. Křížek

Trutnov: J. Šťastný – D. Kovář (90. M. Vyhnánek), P. Makovský, M. Macek (73. P. Brejcha), J. Turner, V. Dvořák, P. Zieris, O. Tobiáš, P. Holubec, J. Zezula, J. Matějka

Rozhodčí: J. Kvaček – L. Raplík, J. Bednář
Delegát FA: J. Hnilička

ŽK: 2 : 3
ČK: 0 : 0

Diváků: 350

 

Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov:

S bodem spokojený být nemůžu, to bych byl špatný trenér, ale vzhledem k průběhu, když jsme prohrávali už o dvě branky, je remíza asi zasloužená. Prospali jsme prvních třicet pět minut a hosté zaslouženě vedli. My jsme byli u všeho pozdě, vůbec jsme nehráli, co jsme si řekli. Inkasovali jsme dvě branky, i když jsem přesně na takové míče za obranu upozorňoval. V závěru poločasu jsme se alespoň zvedli a zkorigovali výsledek. Do druhé půle jsme si pak řekli, že to musíme zlomit. Vyrovnání jsme si zasloužili. Byli jsme lepší. Škoda, že jsme nevyužili náš tlak v závěru, kdy jsme měli i nějaké šance. Penalty už jsou sázka. Loni nám to vycházelo, letos nám to nějak nejde.

Milan Ujec, trenér TJ Dvůr Králové nad Labem:

Jsou to pro nás důležité body, jako každý bod z venku. Myslím, že první poločas jsme byli lepším mužstvem, prvních třicet minut bylo z naší strany výborných. Dobře jsme bránili a kombinovali, ale pak nám přestala jít kombinace a tím pádem jsme nechali soupeře, aby se dostal do hry. A potom hrál on. Hned ze začátku druhého poločasu jsme dostali zbytečný gól a ten ovlivnil průběh druhého poločasu. Pak to byl více méně boj, žádný velký fotbal se na tom nekvalitním terénu nehrál. Je pro mě nepochopitelné, že se hraje na umělce, když dva měsíce neprší. Ale bohužel pravidla toto umožňují. Podle mě je to ke škodě fotbalu. Druhý poločas už to nebylo z naší strany tak kvalitní, ale spokojený jsem aspoň s bojovností. Penalty jsou už jenom otázka štěstí.

Komentáře jsou uzavřeny.