MFK Trutnov – FK Turnov

Sobota 08. června 2019 od 14:00; Horní Staré Město

29. kolo Fortuna Divize C

Výsledek: 4 : 3 (3 : 2)

Branky: 15. M. Knap., 20. a 84. O. Tobiáš (obě z pen.), 35. P. Brejcha – 28. V. Tvrdý, 41. J. Blažek, 57. Y. Kim

Trutnov: L. Birka – O. Tobiaš, P. Zieris, P. Makovský, M. Mařas, P. Brejcha (83. M. Hejna), V. Dvořák, M. Kamitz (71. M. Jirousek), M. Knap, V. Valášek (57. J. Turner), M. Kejzlar

Rozhodčí: L. Dohnal – M. Štefan, L. Machýček

Delegát FA : J. Koňák

ŽK: 1 : 4
ČK: 0 : 0

Diváků: 65

Poslední domácí utkání v sezóně nás zavedlo do malebného areálu v Horním Starém Městě. K vidění bylo sedm branek, tak doufáme, že diváci odcházeli spokojeni.

Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov:

Brzy jsme vedli 2:0, pak jsme malinko usnuli, soupeř snížil a dokázal odpovědět i na náš třetí gól před přestávkou. Ve druhém poločase pokračovala hra nahoru dolu, naše obrana už ale pracovala trošku lépe. Hrál se otevřený zápas, kde svým způsobem už o nic nešlo. Měli jsme spoustu šancí. Pro mě to byla malinko divočina, ale dopadla se šťastným koncem.