FK Turnov – MFK Trutnov

30. kolo Divize C

Pátek 16. června 2017 od 18,00; Turnov

Výsledky: 4 : 3 (1 : 2)

Branky: 20. Benek, 48. Šimek, 58. a 68. Horák – 11. Holubec, 22. Marks, 80. J. Matějka

MFK Trutnov: Jan Šťastný – Ondřej Tobiaš (80. Miroslav Hejna), Petr Makovský, Pavel Matějka, Matěj Mařas – Jakub Matějka, Daniel Havlina (58. Patrik Doubic), Vladimír Marks, Josef Zezula (64. Patrik Brejcha) – Petr Holubec (75. Denis Vošanovič), Martin Kejzlar (71. Miroslav Macek)

Rozhodčí: V. Opočenský – J. Hurych, O. Rais

ŽK: 3 : 0

ČK: 0 : 0

Diváků : 190

Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov

Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme byli herně lepší a zaslouženě jsme vedli, i když jsme bohužel ještě pár dobrých situací špatně vyřešili. Ve druhém dějství jsme prospali začátek a dostali jsme dva takové naše tradiční góly po chybách. Je to škoda. Ustát ten vstup do druhé půle, mohlo to být zajímavější. Domácí měli v tu chvíli utkání pod kontrolou a přidali čtvrtou branku. Pak jsme zase trošku začali hrát, snížili jsme na 4:3, ale na víc už nezbyl čas. Poslednímu zápasu sezóny by možná slušela remíza, ale na to se historie neptá.