MFK Trutnov – SK Vysoké Mýto

06. kolo Fortuna Divize C
Sobota 14. září 2019 od 16:00; Trutnov

Výsledek: 1 : 6 (1 : 2)

Branky: 44. P. Doubic – 02. J. Mokrejš, 03. V. Hrubý, 58. L. Trnka, 80. A. Zavřel, 83. P. Tomášek z pen., 90. T. Rezek

Trutnov: J. Šťastný – M. Knap, M. Macek, P. Makovský, J. Turner (59. J. Tobiáš), M. Mařas, P. Zieris, P. Brejcha (75. V. Dvořák), P. Holubec, J. Zezula, P. Doubic (68. M. Tomčík)

Rozhodčí: M. Toman – M. Cichra, F. Maiello
Delegát FA: D. Pospíšil

ŽK: 2 : 3
ČK: 0 : 0

Diváků: 165

Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov:

Nemám slova. Po dvou pro mě nepochopitelných chybách jsme prohrávali ve 3. minutě už 0:2, což určilo ráz zápasu, i přestože se nám do poločasu podařilo vstřelit kontaktní gól. Bohužel po třetí, trošku nešťastné, brance jsme úplně odpadli, přestali hrát a hosté zcela zaslouženě vyhráli. Jsem zklamaný z toho, že si nedokážeme udržet nějakou konstantní formu. Je to stejné jako na začátku sezony, odehrajeme dva slušné zápasy a pak dostaneme takovou nakládačku. Nechápu to.