TJ Dvůr Králové nad Labem – MFK Trutnov

Neděle 04. června 2017 od 17,00; Dvůr Králové nad Labem

28. kolo Fortuna Divize C

Branky: 34. Tomeš – 24. a 31. Kejzlar

MFK Trutnov : Jan Šťastný – Michal Vyhnánek, Petr Makovský, Dominik Kovář, Matěj Mařas – Josef Zezula (81. Daniel Havlina), Vladimír Marks, Michal Kamitz (90. Pavel Matějka), Petr Holubec – Zdeněk Tauchman (62. Ondřej Tobiaš), Martin Kejzlar (70. Jakub Matějka)

Rozhodčí: Ivo Duchoň – Josef Vnuk, Lukáš Vojtěch

ŽK: 4 : 3

ČK: 0 : 0

Diváků: 500

 

Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov

Od první minuty diktoval Dvůr tempo a do 20. minuty se klidně mohlo dvakrát měnit skóre. Po naší první brance se hra ale vyrovnala, domácí byli trochu v útlumu, my jsme toho využili a přidali druhou branku. Z chvíli jsme ale zbytečně inkasovali, když jsme nedokázali pohlídat domácí standartku. Ve druhém poločase měl Dvůr jasně navrch, ale my jsme se bránili a bojovali. Právě bojovnost nám na podzim hodně scházela. V závěru jsme i trošku zdržovali, abychom to ukopali. A samozřejmě, jako v několika posledních zápasech, nás v bráně podržel Honza Šťastný.

Věřili jsme, že se zachráníme, i když třináct bodů po podzimní části bylo opravdu málo. Naštěstí Náchod, Kutná Hora i Přední Kopanina toho na jaře moc nezískaly. Loni by to bylo se záchranou asi horší, kdy se vlastně zachraňovalo Ústí se čtyřiceti body. Šli jsme ale zápas od zápasu a kluci bojovali, nic jiného nám ani nezbývalo.

Zanechat odpověď.