Branky: 33. M. Klesa, 51. M. Lička z pen., 77. R. Dosoudil, 87. S. Hřebeček

Trutnov: J. Šťastný – O. Tobiaš, D. Kovář, P. Makovský, M. Mařas – P. Brejcha, J. Matějka, P. Holubec, J. Zezula (77. J. Turner) – M. Káva (77. P. Matějka), M. Kejzlar (82. J. Handlíř)

Rozhodčí: J. Dujsík – M. Fojtík, M. Braun

ŽK: 1 : 1

ČK: 0 : 0

Diváků: 183

Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov:

Výsledek je pro nás krutý. Domácí byli produktivnější a samozřejmě využili svých zkušeností, v týmu mají bývalé ligové hráče. Odehráli jsme výborných třicet minut, vypracovali jsme si i gólové příležitosti, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Naopak první dvě branky jsme domácím darovali. Zbuzany ale vyhrály zaslouženě, ovšem myslím si, že jsme nebyli o moc horším mužstvem.

Zdroj: FK Zbuzany 1953:

Skvělý výsledek. Ale nerodil se lehce. Měli jsme špatný vstup do utkání, kdy soupeř vybojoval dva rohové kopy a měl stoprocentní šanci, kterou naštěstí Víšek vyřešil. Pak se dostal do šance na naší straně Kincl, ale trvalo nám tak dvacet minut, než jsme se chytili. Soupeř hrál jednoduchý fotbal v rozestavění 4-4-2, měl vysoké a rychlé útočníky. Postupem času jsme získávali střed hřiště a vytvářeli si šance – hlavně po standardních situacích. Úvodní gól vstřelil v 33. min. Klesa po krásné individuální akci. Vyšel nám vstup do druhého poločasu, v 51. min. po sražení našeho hráče v pokutovém území Lička proměnil penaltu na 2:0. V 65. min. soupeř nastřelil tyč, zápas rozhodla nádherná střela Dosoudila v 77. min. Poté Lička trefil břevno a nakonec v 87. min. Hřebeček opět střelou z dvaceti metrů upravil výsledek na konečných 4:0. Skvělý výsledek, výborně zachytal brankář Víšek, obrana pracovala spolehlivě a směrem dopředu jsme byli neskutečně efektivní !! A navíc se nás drží i štěstí, kéž by to vydrželo !!!!!!!