FC Olympia HK/FK Kratonohy B – MFK Trutnov B

21. kolo AM Gnol 1.A třídy dospělých
Neděle 14.04.2019 od 17:00; Horní Staré Město

Výsledek: 4 : 4 (3 : 1) … na PK: 1 : 3

Branky: 07. Kamitz, 13. Čech, 19. Landa, 83. Kamitz – 40. vlastní, 48. Kuťák, 57. Kocourek Zdeněk, 86. Libřický Stanislav

Trutnov: Žák Pavel – Přívratský Michal, Kozák Vojtěch, Macek Miroslav (46. Handlíř Jakub), Groer Tomáš, Štěpánek Marcel, (55. Zahálka Adam), Kamitz Michal, Brejcha Patrik, Kučera Pavel – Landa Štěpán, Čech Petr (57.Vomočil Jan) / Hrnčíř Dominik, Birka Lukáš

Kratonohy HK: Mašek Jiří – Bejda Stanislav, Kváš Jan, Kuťák David, Libřický Stanislav, Černý Michal, Hůlka David, Klapka Filip, Nun Martin (61. Studýnka Filip), Kocourek Zdeněk, Krotil Daniel / Studýnka Filip

Rozhodčí: Pavel Vítek – Michal Šedivý, Jakub Franěk

ŽK: 1 : 1 (87. Brejcha – 71. Černý)
ČK: 0 : 0

Realizační tým MFK Trutnov:

Extrémní efektivita v úvodu zápasu nám vytvořila komfortní náskok. Bohužel jsme s ním ale nenaložili, tak jak bychom měli. Při soupeřově kvalitě pak bylo jen otázkou času, kdy se nám náš laxní přístup vymstí. První branku stihli hosté už před pauzou. A po přestávce jim stačilo 15. minut, aby srovnali. Teprve pak jsme znovu zvedli, ale do zápasu už jsme se nedostali. V poslední desetiminutovce ještě oba týmy přidali po jedné brance, ale to na dělbě bodů nic nezměnilo. Penalty dopadly jednoznačně.

Osi, tiskový mluvčí Olympia HK, Kratonohy:
Před utkáním jsme se po předešlých zápasech domluvili, že se kousnem a zkusíme hrát zezadu na nulu. Nicméně v 19 min jsme tekli 3:0.:-)Ve 2 půli jsme změnou taktiky a herního systému dovedli utkání do plichty. V pen.loterii naší střelci dominovali a 2 body putovaly do Kratonoh. Nutno pochválit i rozhodčího Pavla Vítka, utkání řídil s přehledem.