Sobota 29. 09. 2018 od 16:30; Nové Město nad Metují

Výsledek: 1 : 1 (0 : 0) na penalty na 4:5

Nové Město: Maur Vilém – Holčík Lukáš (74. Lelek Ivo), Srubjan Pavel, Jelen Vladimír, Junek David (61. Flígr Dominik), Vít Jakub, Lelek Adam, Zákravský Pavel, Soumar Nikolas (73. Novák Tomáš), Borůvka Daniel, Klikar Martin | Lekeš Radek, Hůlek Dušan, Borůvka Adam

Trutnov: Žák Pavel – Přívratský Michal, Kozák Vojtěch, Kancok Marek, Handlíř Jakub – Štěpánek Marcel, Groer Tomáš, Kalhous Matěj (61. Kučera Pavel), Herout Jan – Landa Štěpán (85.Vomočil Jan), Matějka Pavel | Liška Michal

Rozhodčí: Blažena Kánská – Otakar Pešava, Michal Mlynář

ŽK: 1 : 1 (29. Holčík – 72. Kancok)
ČK: 0 : 0

Diváků: 100

Realizační tým MFK Nové Město nad Metují:

V utkání jsme šli do vedení,když Lelek své sólo zakončil gólem,ale opět jsme své vedení neudrželi.Utkání tak skončilo remízou a v penaltové loterii jsme neuspěli.

Realizační tým MFK Trutnov:

Dnešní utkání příliš fotbalové krásy nepobralo. Obě mužstva zápasila především s těžkým terénem a sama se sebou. V první půli jsme tahali za kratší konec, ale i přesto se šlo do kabin za stavu 0:0. Do druhého poločasu jsme stejně jako před 14 dny vstoupili inkasovaným gólem a nejspíš to nás probralo a vedlo ke zlepšenému výkonu, který nám umožnil po chvilce srovnat a dohrát nebo spíše dokopat tento nepříliš pohledný zápas až k jednobodovému zisku. Při penaltách jsme nakonec získali i bod navíc.