FK Náchod B – MFK Trutnov B

17., kolo AM Gnol 1. A třídy

Neděle 17. 03. 2018 od 15,00; Náchod, Běloves – umělá tráva

Výsledek: 5 : 2 (1 : 0)

Branky: 43., 48., 53. a 68. Moravec, 78. Jahoda – 65. Kučera, 88. Landa

Náchod: Weisser Roman – Moravec Michael (71. Vejprava Jaroslav), Prokeš Martin, Rorbach Jakub, Málek Pavel, Bareš Tomáš, Pípek Roman, Král Daniel, Vejprava Tomáš, Donát Štěpán (58. Volf David), Rojšl Michal (56. Jahoda Matěj)

Trutnov: Votoček Jan – Liška Michal, Ficner Pavel, Handlíř Jakub, Přívratský Michal – Kučera Pavel, Groer Tomáš, Kamitz Michal, Kuhn Vítězslav – Landa Štěpán, Matějka Pavel | Žák Pavel

Rozhodčí: Lubomír Bečvář – Tomáš Rychtár, Josef Kubišta

ŽK: 0 : 2 (73. Liška Michal, 80. Handlíř Jakub)

ČK: 0 : 0

Diváků: 20

 

Realizační tým FK Náchod:

Nepříjemný soupeř, který se dostal do několika šancí, ale neproměnil. Hostující obrana si nedovedla poradit s domácím Moravcem, který jejich konto zatížil 4 góly.

Realizační tým MFK Trutnov:

Od začátku to byl především zápas se silným větrem. Obě mužstva se s tím však vypořádala velmi slušně, a tak byl k vidění poměrně dobrý fotbal. V první půli jsme mohli několikrát strhnout zápas na svou stranu, bohužel námi vytvořené šance gólem neskončily. Domácí pak dvěma brankami orámovali poločasovou přestávku, a to nás zlomilo. Přestala se nám dařit kombinace a kupili jsme jednu chybu za druhou. Následovala otevřená hra na obě strany, avšak ve vítězství už jsme domácím zabránit nedokázali.

Komentáře jsou uzavřeny.