Výsledek: 0 : 3 (0 : 0)

Branky: 54. a 56. Mrázek, 88. Hantsch

Trutnov: Žák Pavel – Balcar Jaroslav, Kancok Marek, Kozák Vojtěch, Handlíř Jakub (26. Přívratský Michal) – Štěpánek Marcel (81. Kučera Pavel), Kamitz Michal, Groer Tomáš, Brejcha Patrik – Matějka Pavel (53. Landa Štěpán), Kalhous Matěj / Vomočil Jan, Liška Michal

Kunčice: Gall Marek – Matějka Jaroslav, Zákravský Tomáš, Koza Petr, Šulc Marek, Mrázek Jakub, Hantsch Petr, Denk Daniel, Pechar Jiří, Rohlíček Lukáš, Dudek Martin (75. Šolc Dominik), Charvát Jan / Šolc Dominik, Laštovička Jindřich

ŽK: 7 : 1 (10. a 65. Kozák, 35. Štěpánek, 52. Kancok, 70. Landa, 80. a 80. Kamitz – 26. Zákravský)
ČK: 2 : 0 (65. Kozák, 80. Kamitz)

Rozhodčí: Michal Šedivý – Martin Škoda, Filip Svoboda
DFA: Milan Mazura

Diváků: 50

Realizační tým MFK Trutnov:

V první půli bylo k vidění poměrně kvalitní utkání. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale šancí na skórování příliš nebylo. Druhá půle začala podobně, ale po 10 minutách přišla standardní situace, ze které hosté skórovali a za minutu vedení ještě zvýšili. Pak jsme si vzali slovo my a mohli jsme skóre srovnat. Všechny šance jsme ale bohužel zahodili. Poté jsme šli do 10, následně jsme hráli v 9 a frustrovaní z rozhodnutí rozhodčích jsme zápas spíše dohrávali, protože na obrat už bylo pozdě.

Zdeněk Šulc, sekretář SK Bystřian Kunčice:

V Trutnově jsme odehráli slušný zápas,vzadu jsme nechybovali a v druhé půli jsme se prosadili i střelecky.