27. kolo AM Gnol 1.A třídy

Neděle 27.05.2018 od 17,00; Horní Staré Město

Výsledek: 3 : 2 (1 : 0)

Branky: 21. Landa, 53. a 56. Štěpánek – 49. Winkler, 58. Kos

Trutnov: Votoček Jan – Přívratský Michal (72. Herout Jan), Matějka Pavel, Kovář Dominik, Handlíř Jakub (59. Kučera Pavel) – Zezula Josef, Kamitz Michal, Groer Tomáš, Štěpánek Marcel (82. Zahálka Adam) – Brejcha Patrik, Landa Štěpán (90. Vomočil Jan) | Kuhn Vítězslav, Žák Pavel

Týniště: Vlček Denis – Horák Martin (82.Roštejnský Jakub), Horák Martin, Repák Tomáš, Mládek Radek, Forejtek Jan, Winkler Jan, Hladík Jakub (38.Bartoš Petr), Kos Tomáš (46.Janásek Ondřej), Borovec Vojtěch, Ráček Štěpán | Hlaváč Jakub, Huňák Jan

ŽK: 3 : 1 (8. Kovář, 58. Štěpánek, 91. Kamitz – 61. Borovec

ČK: 0 : 0

Rozhodčí: Michal Šedivý – Miloš Hofman, Karel Šiling
Delegát: Aleš Šob

Diváků: 60

Realizační tým MFK Trutnov:

V první půli jsme byli jednoznačně lepším týmem. Byli jsme aktivnější, hráli jsme víc na míči a vytvořili si několik slibných šancí. Bohužel skórovat se nám podařilo jen jednou. Do druhé půle hosté nečekaně vlítli a velmi rychle srovnali skóre. My jsme sice následně během pár minut dokázali dvěma brankami odpovědět, ale i když to vypadalo to na klidný závěr, opak byl pravdou. Hosté snížili a nám na kopačky sedla nervozita. Konec zápasu tak nabídl drama s pro nás šťastným tříbodovým koncem.

Lukáš Ráček, vedoucí mužstva:

Naše mužstvo prospalo první poločas, a kdyby skóre bylo 0-3, nemohl by se nikdo divit. Po přestávkovém mytí hlav se naši hráči zvedli a podařilo se rychle vyrovnat. Vzápětí soupeř odskočil na 1-3 a přes náš velký tlak se nepodařilo vyrovnat. Jako trest dostanou hráči za úkol povinně shlédnout na videu první poločas.