20. kolo AM Gnol 1. A třídy

Neděle 21. 04. 2018 od 16,30; Trutnov – umělá tráva

Výsledek: 3 : 0 (1 : 0)

Branky: 33. Landa, 81. a 85. Kamitz

Trutnov: Žák Pavel – Fidranský Martin (64.Herout Jan), Handlíř Jakub, Matějka Pavel, Přívratský Michal – Zezula Josef, Kamitz Michal, Groer Tomáš, Kučera Pavel (58.Kuhn Vítězslav) – Landa Štěpán (88.Votoček Jan), Štěpánek Marcel (64.Dvořák Václav)

Nový Hradec: Sedláček Jan – Kotouček Michal, Šanda Adam (70.Vik Ondřej), Linder František, Kašpar Jan, Kolínek Jiří, Neppl Michal, Bendig Jiří, Bendig Gejza, Darius Jan, Matějka Tomáš | Vopálka Jan

Rozhodčí: Martin Hlaváč – Filip Stieber, Miloš Hrubý

ŽK: 2 : 2 (32. Landa 75. Přívratský – 54. Linder, 58. Bendig J.)

ČK: 0 : 0

Diváků: 55

Realizační tým MFK Trutnov:

Dnešní vítězství se nerodilo snadno. Znovu jsme si nechali utéct začátek, hosté ale naše chyby potrestat nedokázali. Po úvodní pětiminutovce jsme se pomalu, ale jistě začali dostávat do hry a vytvářet si šance. Nakonec se jeden centr ujal, a tak jsme o poločase vedli 1:0. I ve druhém poločase jsme byli my tou aktivnější složkou hry, jenže naše snažení končilo vždy na vápně. Až v posledních deseti minutách jsme se dokázali prosadit a dvěma slepenými góly tak stvrdit náš zasloužený tříbodový zisk.

Jan Vopálka, vedoucí mužstva:

Začali jsme dobře. Hned v úvodních minutách zápasu jsme měli dvě gólové příležitosti, ale bohužel bez vstřelené branky. Domácí tým postupně přebíral otěže a měl více ze hry. Především ale na rozdíl od nás dokázal využít své šance. Z tohoto pohledu je vítězství Trutnova zasloužené.