MFK Trutnov B – FK Černilov

04. kolo AM Gnol 1. A třídy dospělých

Neděle 02. 09. 2018 od 17,00; Trutnov

Výsledek: 6 : 4 (3 : 3)

Branky: 12. a 60. Matějka, 27. Brejcha, 40. Štěpánek, 53. Kamitz, 61. Kalhous – 03. Matoušek, 17. Svatoň, 43. Kozák (vlastní), 71. Hušek (PK)

Trutnov: Birka Lukáš – Balcar Jaroslav (36. Přívratský Michal), Kozák Vojtěch, Kancok Marek, Handlíř Jakub – Štěpánek Marcel (46. Herout Jan), Groer Tomáš, Kamitz Michal, Brejcha Patrik (77. Heider David) – Landa Štěpán (54. Kalhous Matěj), Matějka Pavel (89. Kučera Pavel)

Černilov: Voltr Lukáš – Zumr Daniel, Štěnička Martin, Svatoň Vojtěch (68. Žaba Jan), Matoušek Tomáš, Urban Tomáš, Šmied Michal (73. Markovič Tomáš), Hrubý Vojtěch, Hrubý Jan, Hušek Jakub, Daněk Lukáš / Śmied Vojtěch, Schwarzer Tomáš, Hlína Michal

Rozhodčí: Martin Škoda – Lukáš Tryzna, Lukáš Linhart
Delegát FA: Antonín Vancl

ŽK: 3 : 1 (71. Birka, 79. Kancok, 89. Heider – 79. Markovič)

ČK: 0 : 0

Diváků: 50

Realizační tým MFK Trutnov:
Velmi divoký a neurovnaný zápas s velkým množstvím chyb nakonec vyústil v hokejovou přestřelku. Nám se již tradičně vymstil laxní vstup do utkání, a tak jsme už po třech minutách museli dotahovat. Hra se však vyrovnala, šance přibývaly a produktivita na obou stranách vedla k poločasovému skóre 3:3. Ve druhém poločase jsme pak zlepšili hru v obraně, lépe si pohlídali nákopy hostů, a navíc se nám podařilo třemi góly během osmi minut zlomit zápas v náš prospěch.

Šmied Martin, sekretář FK Černilov:
V prvním poločase chtěly oba týmy jen útočit a nikdo si nedělal těžkou hlavu s defenzívou. Po pauze jsme navíc přestali být nebezpeční dopředu a podle toho vypadá celkové skóre. Jsme v krizi, teď se ukáže charakter týmu.