SK Týniště n.O. – MFK Trutnov B

10. kolo AM Gnol 1.A třídy dospělých – 2019/2020
Sobota 13.10.2019 od 15:30; Týniště nad Orlicí – Olšina

Výsledek: 5 : 1 (1 : 0)

Branky: 27., 63. a 75. Mládek, 53. Repák Tomáš, 77. Kos Tomáš (PK) – 79. Doubic Patrik (PK)

Týniště: Vlček Denis – Mondík David, Kos Tomáš (77. Nedomanský Vojtěch), Horák Martin (81. Ráček Štěpán), Voda Tomáš, Mládek Radek, Repák Tomáš, Forejtek Jan (70. Šreibr Vojtěch), Šreibr Josef, Krupka Dominik (51. Matoušek Martin), Winkler Jan (77. Šreibr Josef) / Václavík Matěj

Trutnov: Kobos Petr – Kučera Pavel, Landa Štěpán, Macek Miroslav (79. Hrnčíř Dominik), Groer Tomáš – Štěpánek Marcel, Dvořák Václav, Kamitz Michal, Kalhous Matěj – Jirousek Matěj (79. Hofírek Matěj), Doubic Patrik

Rozhodčí: Michal Koutník – Štěpán Janeček, Michal Vlachý

ŽK: 4 : 4 (21. Krupka, 26. a 45. Šreibr, 90. Mládek – 24. Doubic, 45. Macek, 56. Jirousek, 90. Hrnčíř)
ČK: 1 : 1 (45. Šreibr – 45. Dvořák)

Diváků: 100

Jan Šrajer, sekretář SK Týniště nad Orlicí:

V první poločase měli hosté řadu šancí, ale všechny doslova „zazdily“. Naopak našemu mužstvu se povedl brejk a šli do vedení, které potvrdili hned na začátku druhého poločasu. Potom se už hrálo podle našich not a domácí tým skóre postupně zvyšoval. Za výborný výkon ve 2. poločase si důležité vítězství zaslouží! Pro hosty je výše porážky dost krutá!

Realizační tým MFK Trutnov:

Rozdíl ve skóre je pro nás příliš krutý. Je však trestem za naši neschopnost proměňovat vyložené šance. Za první půli můžeme kluky pochválit, hráli jsme svou hru a vytvořili si několik velmi dobrých šancí, kterými jsme mohli soupeři dostatečně odskočit. Bohužel. My jsme hráli a domácí dali gól. Po změně stran náš tlak opadl a s druhou obdrženou brankou se zápas zlomil. Zbrkle jsme chodili dopředu a nechávali vzadu okénka, která soupeř s takovým přechodem do útoku vždy spolehlivě potrestá.