Sobota 27. 11. 2017 od 13,00; Týniště nad Orlicí – Olšina

Výsledek: 5 : 2 (2 : 0)

Branky: 42. a 56. Fidra, 45. a 48. Mládek, 61. Kos – 57. a 84. Landa

Týniště: Hlaváč – Bartoš (53. Horák ml.), Horák st., Repák (79. Janda), Huňák – Forejtek, Šreibr (67. Ráček), Mládek, Matoušek – Voda (56. Kos), Fidra

Trutnov: Pavel Žák – Michal Liška, Pavel Ficner (56. Rostislav Rada), Jan Trčka, Matěj Mařas – Tomáš Groer, Ondřej Tobiáš, Michal Vyhnánek, Vítězslav Kuhn – Ondřej Šimůnek, Štěpán Landa

Rozhodčí: Matěj Junek – Lubomír Bečvář, Otakar Pešava

ŽK: 3 : 4 (Mládek, Forejtek, Ráček – Tobiáš, Groer, Liška, Mařas)

ČK: 0 : 0

Lukáš Ráček, vedoucí mužstva, SK Týniště nad orlicí

Poslední utkání podzimu skončilo naším zaslouženým vítězstvím, když se odpor soupeře zlomil ve 45. minutě gólem do šatny na 2-0. Ve druhém poločase se hrál otevřený fotbal, který se musel divákům líbit. A 23 bodů po podzimu nám snad dávají naději na klidné jaro bez sestupových starostí.

Realizační tým MFK Trutnov B

Závěr podzimu nám pokazil závěr první půle, kdy jsme si po řadě našich neproměněných příležitostí nechali dát dva slepené góly do šatny. Po změně stran přišla třetí rychlá branka a bylo prakticky po zápase. Domácí byli velmi silní v přechodové fázi a velmi snadno se dostávali do šancí, nám naopak přechod do útoku vůbec nevycházel, spoustu situací jsme řešili nefotbalově a kvalita v kombinaci a koncovce nám prostě a jednoduše chyběla. Podzimní derniéra pro nás tedy skončila zbytečným výpraskem.