Sobota 11. 11. 2017 od 14,00; Kobylice, umělá tráva

Výsledek: 4 : 0 (2 : 0)

Branky: 19.Khol, 34.Havlíček, 48.Brzek, 90.Sedláček

Kobylice: Vokál – Dařbujan (46. Valenta), Khol, Dvořák, Hejcman – Říha (46. Pšenička), Vávra, Laštovička (46. Ilič), Sedláček – Havlíček (63. Kubišta), Brzek

Trutnov: Pavel Žák ­­- Michal Přívratský, Jakub Handlíř, Matěj Trčka, Michal Vyhnánek – Pavel Kučera, Tomáš Groer, Michal Liška, Vítězslav Kuhn – Pavel Matějka, Štěpán Landa

Rozhodčí: Michal Šedivý – Štěpán Janeček, Tomáš Franěk

ŽK: 1 : 1 (80.Khol – 60.Groer)

ČK: 0 : 0

Diváků: 55

Libor Tobišek, trenér FC spartak Kobylice:

Zápas se odehrával vcelku ve vysokém tempu, když poločas byl 2:0 a v 90.minutě 4:0, jenom díky našemu výborně chytajícímu brankáři, který znemožnil soupeři si odvézt „plichtu“.

Realizační tým MFK Trutnov:

V první půli jsme nejprve inkasovali ze standardní situace a 15 minut na to se domácí naším nešťastným odkopem dostali na rozdíl dvou branek. Po změně stran přišla další smolná chvilka, když se nepovedený centr z brankové čáry zatočil do brány. Poté jsme šli vinnou zranění do 10 a paradoxně právě hra v oslabení přinesla největší šance zápasu, když jsme během čtvrt hodiny mohli srovnat. Domácí brankář byl ale proti a gól nepustil. V poslední minutě dokončila náš zmar tečovaná střela do šibenice.