SK Dobruška – MFK Trutnov B

09. kolo AM Gnol 1. A třídy

Sobota 07. 10. 2017 od 10,15; Dobruška

Výsledek: 3 : 1 (2 : 1)

Branky: 08. Mikušík, 45. Čopík, 48. Valášek – 09. Groer

Dobruška: Marek Pěnička – Daniel Eimann, Pavel Krahulec, Jiří Effenberk, Roman Dědeček (78. Lukáš Vrátný), Lukáš Gerža, Roman Čopík (87. Jaroslav Hubáček), Martin Valášek (69. Vítězslav Malý), Jakub Mikušík, Marcel Majer, Marcel Hájek (89. Benjamin Bohuňovský)09. Groer

Trutnov: Miloš Kamitz  – Michal Vyhnánek, Jan Trčka, Jakub Handlíř, Michal Přívratský – Pavel Kučera (72. Kuhn Vítězslav), Tomáš Groer, Pavel Ficner, Ondřej Šimůnek – Pavel Matějka, Štěpán Landa (59. Liška Michal)

Rozhodčí: Blažena Kánská – Matěj Junek, Patrik Podhajský

ŽK: 1 : 1 (55. Čopík – 35. Kučera)

ČK: 0 : 0

Diváků: 70

 

Lukáš Gerža, trenér SK Dobruška:

Po většinu utkání jsme byli více na balonu a dokázali si vytvořit i více brankových příležitostí a to rozhodlo o výsledku. Opět děkuji všem hráčům za kolektivní výkon a to zvlášť ve druhém poločase.

Realizační tým MFK Trutnov: 

První poločas byl velmi otevřený, hrálo se nahoru dolů a s velkým počtem chyb na obou stranách, což znamenalo také spoustu šancí, s nimiž si ale útočníci obou mužstev ve většině případů nedokázali poradit. Dlouho tak tedy platil stav 1:1 z 9. minuty. Dobruška pak ale dokázala orámovat poločasovou přestávku dvěma góly a my už jsme s nepříznivým stavem nedokázali nic udělat. Výkon jsme sice ve druhé půli zlepšili, ale dál jsme se utápěli v nepřesnostech a směrem dopředu působili poněkud bezradně.

Zanechat odpověď.