FK Černilov – MFK Trutnov B

25. kolo AM Gnol 1.A třídy

Neděle 13. 05. 2018 od 17,00; Černilov

Výsledek: 7 : 1 (4 : 0)

Branky: 24., 25., 38. a 68. Roubal, 41., 62. Markovič, 75. Šmied – 49. Brejcha

Černilov: Kollátor Vojtěch – Zumr Daniel, Roubal Aleš, Štěnička Martin, Schwarzer Tomáš (62. Benák Petr), Matoušek Tomáš (59. Svatoň Vojtěch), Urban Tomáš, Markovič Tomáš, Hrubý Vojtěch, Hrubý Jan (46. Šmied Michal), Hušek Jakub | Voltr Lukáš

Trutnov: Žák Pavel – Groer Tomáš, Přívratský Michal (46.Vomočil Jan), Handlíř Jakub, Moravec Jan, Brejcha Patrik (68.Votoček Jan), Dvořák Václav, Kamitz Michal, Matějka Pavel, Landa Štěpán, Kuhn Vítězslav (82.Kozák Vojtěch)

Rozhodčí: Leonard Horský – Miloš Hrubý, Martin Hlaváč

Delegát: Aleš Šob

ŽK: 0 : 1 (82. Kozák Vojtěch)

ČK: 0 : 0

Diváků: 80

 

Martin Šmied, sekretář FK Černilov:

Divákům, kteří dali přednost fotbalu v Černilově před hokejovým TV přenosem se domácí hráči odvděčili dokonce ještě vyšší brankovou úrodou.

Realizační tým MFK Trutnov:

Pouhých 20 minut jsme dnes dokázali s domácími držet krok. Pak jsme po nedůrazu na polovině hřiště obdrželi první branku, za necelou minutu přišla další a my jsme se po fotbalové stránce naprosto sesypali. Do zbytku zápasu jsme se sami pasovali do role pouhého sparing partnera. Chyběla nám kombinace, rychlost, bojovnost, důraz i fotbalové řešení situací, a tak z Černilova odjíždíme s potupným debaklem, který mohl být i vyšší.

Zanechat odpověď.