Sobota 02.06.2018 od 17,00; Trutnov

Výsledek: 0 : 2 (0 : 0)

Branky: 60. Vomočil, 88. Landa

Třemešná: Zlatník Lukáš – Kiss Petr, Hruška Michal, Pátý Milan, Forman Antonín (46. Polák Jan), Hradecký Břetislav (65. Wagenknecht Daniel), Hažer Jan, Hendrych Radomír, Poloprudský Ondřej, Jákl Martin (67. Jákl Jaroslav), Macek Patrik

Trutnov: Žák Pavel – Liška Michal (46. Kozák Vojtěch), Jirka Daniel, Matějka Pavel (46. Vařák Tomáš), Přívratský Michal – Kučera Pavel (82. Karmáček Jakub), Groer Tomáš, Kamitz Michal, Štěpánek Marcel (63. Kuhn Vítězslav) – Landa Štěpán, Vomočil Jan (68. Michl Filip) | Votoček Jan

Rozhodčí: Radek Kubec – Petr Buchta, Martin Pálka

ŽK: 2 : 3 (53. Macek, 77. Jákl J. – 54. Jirka, 71. Kamitz, 79. Kozák)

ČK: 0 : 0

Diváků: 78

M. Záruba, sekretář TJ Sokol Bílá Třemešná:
Opět spousta nevyužitých šancí, obzvlášť v prvním poločase. Zápas tak byl o jedné brance, kterou vstřelili hosté. Ke konci zápasu soupeř skóre navýšil.

Realizační tým MFK Trutnov:
Vyrovnané utkání, které kvalitou odpovídalo postavení obou týmů. My jsme do zápasu dobře vstoupili, ale pak jsme domácím nesmyslně vyklidili pole a prakticky do přestávky jsme jen bránili. Několikrát nás navíc podržel brankář. Pauza nám prospěla a ve druhém poločase jsme začali být aktivní i dopředu, a navíc jsme na rozdíl od soupeře jednu z mnoha šancí proměnili. Třemešná pak stále více riskovala a umožnila nám tak ke konci zápasu průnikem do otevřené obrany zvýšit na konečných 0:2.