Výsledek: 1 : 1 (0 : 1) na penalty 8 : 7

Trutnov: Birka Lukáš (80. Žák Pavel) – Přívratský Michal (87. Kučera Pavel), Kozák Vojtěch (46. Handlíř Jakub), Kancok Marek, Vyhnánek Michal – Štěpánek Marcel (56. Herout Jan), Groer Tomáš, Kamitz Michal (56. Landa Štěpán), Balcar Jaroslav – Matějka Pavel, Kalhous Matěj

Police n. M.: Bouška Tomáš – Ansuma Musa, Awuku Felix, Kudláček Ladislav, Mucha Tomáš, Jandík Marek, Kollert Jiří, Jaroš Jaroslav, Klapkovský Josef, Šolc Petr, Hauschke Jakub | Hejnyš Milan, Podhajský Karel, Žiga Martin, Tauc Jiří

Rozhodčí: Adam Trejbal – Patrik Podhajský, Varol Ikizgül
Delegát FA: Miroslav Přibyl

ŽK: 2 : 4 (42. Kancok, 90. Herout – 67. Jaroš, 87. Awuku, 88. Šolc, 91. Hauschke)
ČK: 0 : 0

Diváků: 80

Realizační tým MFK Trutnov:
První půlhodinu jsme byli aktivnějším týmem, ale do zakončení jsme se příliš nedostávali a branku soupeře tak moc neohrozili. Hosté pak šli z jednoho z protiútoků do vedení a my jsme toho do přestávky už moc nepředvedli. Začátek druhé půle se nám zase celkem vydařil, ale poté co jsme srovnali, se obraz hry postupně převracel a s blížícím se koncem nám hosté víc a víc zatápěli a jen s vypětím všech sil jsme udrželi remízu. V penaltovém rozstřelu jsme pak nakonec byli úspěšnější my.

Klimeš Karel, předseda Spartak Police nad Metují:
V nepříznivém počasí jsme měli utkání velmi dobře rozehrané,ovšem proměňování šancí nás stálo tříbodového vítězství.A jak již tradičně v tomto ročníku,penalty ve prospěch soupeře.