Branky: 3. Kalhous 29. a 49. Groer, 75. Herout Jan – 63. Sehnal (PK), 79. Vích

Trutnov: Miloš Kamitz – Tomáš Kraus (69. Jan Herout), Pavel Křížek, Miroslav Macek, Jakub Handlíř (85. Jakub Karmáček) – Tomáš Groer, Marcel Štěpánek, Michal Kamitz, Matěj Kalhous, (90. Jan Vomočil) – Štěpán Landa (79. Pavel Kučera), Petr Čech (63. Tomáš Petr)

Třebechovice: Václav Cejnar – Jaroslav Voltr, Karel Morávek, Michal Věříš, Michal Vích, Jan Krejcar, Dominik Dědeček, Leoš Patka (76. Marek Šedina), Ondřej Hájek, David Bušák (60. Tomáš Lukášek), Zdeněk Sehnal / Martin Bíl, Jakub Novotný

Rozhodčí: Miroslav Martínek – Milan Kudláček, František Jehlička

ŽK: 2 : 2 (40. Landa, 54. Kraus – 38. Morávek, 75. Vích)
ČK: 0 : 0

Diváků: 70

Realizační tým MFK Trutnov:
První jarní utkání se nám vcelku podařilo. K důležitému bodovému zisku nám výrazně pomohla rychlá úvodní branka, bohužel jsme z dalších slibných šancí nedokázali náskok navýšit, a tak jsme na navýšení skóre čekali půl hodiny. Výkon týmu byl dobrý, naneštěstí ale naši hru po celý zápas provázela řada nepřesností, a to ať už při postupném útoku, tak i při rychlých protiútocích. Každý výlet dopředu nás tak stál zbytečně moc sil. S tím ostatním, a především pak výsledkem musíme být spokojeni.

Karel Bíl, předseda:
První jarní mistrovské utkání jsme sehráli na umělce v Trutnově.Úvodní poločas rozhodly dvě naše hrubé chyby.Ve druhé půli domácí zvýšili na 3:0. My jsme sice postupně korigovali,ale i tak jsme prohráli 4:2.