SK Třebechovice pod Orebem – MFK Trutnov B

01. kolo AM Gnol 1.A třída dospělých
Sobota 10.08.2019 od 17:00; Třebechovice pod Orebem

Výsledek: 5 : 2 (1 : 0)

Branky: 12. a 76. Krejcar, 46. Hájek, 71. Vích, 84. Lochman – 73. Doubic, 90. Jirousek

Třebechovice: Cejnar Václav – Jandera Vojtěch (72. Kouba Zdeněk), Vích David, Vích Michal, Voltr Jaroslav, Věříš Michal, Bíl Martin, Hájek Ondřej, Patka Leoš (81. Lochman Adam), Krejcar Jan (85. Bušák David), Sehnal Zdeněk (46. Morávek Karel) / Lopata Karel

Trutnov: Dousek Marcel – Přívratský Michal, Uiberlay Michal, Hrnčíř Jan,
Kučera Pavel – Herout Jan (87. Hofírek Matěj), Kalhous Matěj, Dvořák Václav, Zahálka Adam (67. Jirousek Matěj) – Doubic Patrik, Štěpánek Marcel (83.Langer Tomáš)

Rozhodčí: Luboš Říha – Adam Trejbal, Patrik Podhajský
Delegát: Jiří Krenčík

ŽK: 0 : 0
ČK: 0 : 0

Diváků: 150

Karel Bil, vedoucí mužstva SK Třebechovice pod Orebem:
První kolo přineslo zajímavý fotbal se šancemi na obou stranách.Jelikož jsme jich proměnili pět a soupeř jen dvě,zaslouženě jsme zvítězili.

Realizační tým MFK Trutnov:
S výsledkem 2:5 a nulovým bodovým ziskem pochopitelně spokojeni být nemůžeme. S výkonem však ano. V silně improvizované sestavě jsme si dlouho vedli velmi dobře a klukům je třeba poděkovat. Bohužel nás stejně jako v předchozích sezónách srážela nepřesná koncovka. Především ve druhé polovině prvního poločasu jsme měli dostatek šancí na to strhnout zápas na svou stranu. To zkušený soupeř byl v trestání našich chyb mnohem důkladnější a po zásluze zahájil návrat do A třídy vítězstvím.

Komentáře jsou uzavřeny.