FC Olympia HK/FK Kratonohy B – MFK Trutnov B

06. kolo AM Gnol 1. A třída dospělých

Sobota 15. 09. 2018 od 17,00, Kukleny

Výsledek: 5 : 2 (1 : 2)

Branky: 35. Jirásek, 46. Holubec, 67. a 90.+1 Klapka, 78. Neradílek – 32. Brejcha, 37. Štěpánek

Rozhodčí: Martin Škoda – Lukáš Tryzna, Lukáš Linhart

Olympia/Kratonohy: Mašek Jiří – Novotný Jan, Klapka Filip, Kváš Jan, Štěpánek Jiří (67. Nun Martin), Kuťák David (88. Obermajer Patrik), Holubec Matěj, Čihák Pavel, Semelka Zdeněk, Pago Zdeněk (85. Neradílek Lukáš), Jirásek Jakub (46. Michek Jaroslav)

Trutnov: Žák Pavel – Přívratský Michal (82. Kozák Vojtěch), Kancok Marek, Vyhnánek Michal, Handlíř Jakub – Štěpánek Marcel, Groer Tomáš, Kamitz Michal, Brejcha Patrik (61. Vomočil Jan) – Matějka Pavel, Landa Štěpán / Liška Michal, Birka Lukáš

ŽK: 2 : 3 (50. Čihák, 79. Semelka – 50. Kancok, 73. Štěpánek, 82. Handlíř)

Diváků: 55

Osvald Liebisch, vedoucí mužstva:
Naprostý souhlas s komentářem hostí. V Kuklenách byl k vidění pohledný fotbal, ke kterému přispěly oba týmy. Pro nás bylo důležité srovnání skóre hned v úvodu 2.pol. Soupeře jsme ale definitivně zlomili až v 89.min brankou Neradílka na 4:2. V nastaveném čase přišla ještě paráda F. Klapky z trestňáku. Díky všem borcům za odvedený výkon. Poprvé nám zůstaly v sezoně všechny body doma.

Realizační tým MFK Trutnov:
První půle byla z naší strany velmi povedená. Hráli jsme útočný fotbal, dobře kombinovali a tvořili si šance. Celkově se hrálo pohledné utkání, ve kterém jsme navíc o přestávce vedli. Ihned po změně stran jsme však inkasovali a na 25 minut jsme soupeři vyklidili pole. Ten toho nakonec využil a vývoj zápasu otočil. Když jsme se vrátili do zápasu, byli jsme nuceni stále více otevírat hru. Šance přišly, ale zůstaly nevyužity, a tak nám domácí v posledních minutách přidali ještě dva góly na cestu.