10. kolo AM Gnol 1.A třída dospělých – 2018/2019
Neděle 14. 10. 2018 od 15,30; Týniště nad Orlicí – Olšina

Výsledek: 5 : 1 (2 : 1)

Branky: 15. a 56. Mládek, 38. Jedlinský, 72. Kos, 86. Winkler – 17. Kučera

Týniště: Baťha Karel – Horák Martin, Horák Martin, Repák Tomáš, Šreibr Josef, Winkler Jan, Forejtek Jan (82. Hladík Jakub), Mládek Radek, Novák Martin (75. Ráček Štěpán), Jedlinský Jakub (53. Janda Filip), Voda Tomáš (30. Kos Tomáš) / Vlček Denis, Šreibr Vojtěch

Trutnov: Žák Pavel – Přívratský Michal, Matějka Pavel, Kalhous Matěj (53. Voňka Marek), Liška Michal (82. Kuhn Vítězslav) – Štěpánek Marcel, Jirousek Matěj (69. Čech Petr), Groer Tomáš, Kučera Pavel – Vomočil Jan (64. Herout Jan), Landa Štěpán

Rozhodčí: Patrik Podhajský – Michal Koutník, Adam Jiříček
DFA: Aleš Šob

ŽK: 1 : 1 (46. Mládek – 43. Jirousek Matěj)
ČK: 0 : 0

Diváků: 80

Šrajer Jan, sekretář SK Týniště nad Orlicí:

Krásné počasí, pěkný fotbal s krásnými góly a vítězství domácích, to vše bylo dnes k vidění v Olšině. První poločas byl herně vyrovnaný, ale naši hráči byli úspěšnější v koncovce a vedli 2:1. Ve druhém poločase naši hráči svoje vedení ještě zvýšili a všechny vstřelené branky byly skutečně fotbalově krásné! Důležité vítězství nad velmi dobrým soupeřem!

Realizační tým MFK Trutnov:

K vidění bylo poměrně atraktivní utkání. Domácí se prezentovali rychlou a důraznou hrou a již tradičně výborným přechodem do útoku, což nám s přibývajícím časem a ubývajícími silami činilo stále větší s větší problémy. Vítězství domácích je tedy zasloužené, výsledek však příliš krutý. O možnost korigovat stav jsme se ale připravili sami, neboť jsme ve druhé půli ani jednou nevystřelili na bránu, i přesto že šance byly.