Branky: 45. a 51. Faltus, 59. Hantsch – 61. Dvořák, 91. Kamitz (PK)

Kunčice: Soldán Petr – Sýkora Tomáš, Faltus Radim (81. Dintr Radim), Laštovička Jindřich, Hantsch Petr (85. Jirka David), Denk Daniel (60. Zákravský Tomáš), Koza Petr, Dudek Martin (75. Feko Roman), Hrubý David

Trutnov: Birka Lukáš – Přívratský Michal, Kozák Vojtěch, Handlíř Jakub, Herout Jan (74. Zahálka Adam) – Kučera Pavel, Kamitz Michal, Dvořák Václav, Groer Tomáš – Vomočil Jan, Landa Štěpán / Langer Tomáš, Žák Pavel

Rozhodčí: Michal Čurda – Michal Lopuszynski, Pavel Fišer

ŽK: 3 : 2 (27. Faltus, 85. Zákravský, 91. Šolc – 49. Kozák, 80. Handlíř)
ČK: 0 : 0

Diváků: 100

Zdeněk Šulc, vedoucí mužstva Kunčice:
Před zápasem jsme měli velké problémy dát dohromady sestavu,poděkování patří všem kteří do utkání nastoupili a po odmakaném zápase jim bylo odměnou cenné vítězství po třech prohraných zápasech.

Realizační tým MFK Trutnov:
V prvním poločase jsme byli, až na úvodních pět minut, lepším týmem. Hráli jsme přesně to, co jsme si řekli a co jsme potřebovali a naše jednoduchá a přímočará hra dělala domácím problémy. Bohužel nás stejně jako již mnohokrát potopila naše koncovka. Jako trest za naši marnotratnost pak přišla inkasovaná branka do šatny. Po přestávce už jsme pak na náš výkon navázat nedokázali a soupeři jsme umožnili utéct na 3:0. Působili jsme bezradně a na obrat už jsme se nezmohli.