Slovan Broumov – MFK Trutnov B

26. kolo AM Gnol 1.A třídy dospělých
Neděle 19.05.2019 od 17,00; Broumov

Výsledek: 3 : 0 (3 : 0)

Branky: 7. a 31. (PK) Soumar a 32. Kotyza Jan

Trutnov: Hanzlík Ladislav – Gago Ondřej, Kotyza Jan (75.Zinke Ondřej), Hečko Miroslav, Wilke Ervín, Šimon Jakub, Spišák Ondřej, Svoboda David
Gago Marek (35. Čihák Jakub), Michálek Jan, Soumar Lukáš / Štejnar Martin

Broumov: Žák Pavel – Přívratský Michal, Kozák Vojtěch, Hrnčíř Jan, Handlíř Jakub – Kučera Pavel (55.Stefanidis Jiří), Groer Tomáš, Kamitz Michal, Turner Ondřej (55. Metlický Ondřej) – Vomočil Jan (80. Langer Tomáš), Jirousek Matěj (75. Hrnčíř Dominik)

Rozhodčí: Martin Dujsík – Štěpán Janeček, Matěj Junek
Delegát: Miroslav Přibyl

ŽK: 0 : 1 (75. Hrnčíř)
ČK: 0 : 0

Diváků: 140

Ondřej Zinke, trenér Slovan Broumov:
Utkaní se nám podařilo rozhodnout již v prvním poločase, poté jsme hru kontrolovali a zápas se již pouze dohrával.Škoda,že jsme nepřidali další branky. Náš nový brankář poprvé udržel čisté konto, takže dnes s výhrou a výkonem v prvním poločase spokojenost.

Realizační tým MFK Trutnov:
Začátek nám utekl a do přestávky jsme ho nedohnali. Soupeř nás předčil ve všech herních činnostech. Byl rychlejší, důraznější a plnil jednoduchý herní vzorec, který jsme nebyli schopni pokrýt. K tomu všemu jsme soupeři výrazně usnadnili i vstřelení všech tří branek. Ve druhé půli se obraz hry trochu vyrovnal. Domácí s vedením v zádech trochu zpohodlněli a my se tak dostali do několika šancí, z nichž dvě skončily na tyči. Vyhrát jsme si ale dnes nezasloužili. Broumovu gratulujeme ke třem bodům.

Komentáře jsou uzavřeny.