MFK Trutnov B – SK Bystřian Kunčice

08. kolo AM Gnol 1. A třídy

Neděle 01.10. 2017 od 16,30; Horní Staré Město

Výsledek: 3 : 0 (0 : 0)

Branky: 54. Landa, 57. a 77. (PK) Matějka P.

Trutnov: Miloš Kamitz – Ondřej Šimůnek, Pavel Ficner, Jakub Handlíř, Michal Přívratský – Pavel Kučera (78. Michal Liška), Tomáš Groer, Josef Zezula, Ondřej Tobiáš (64. Jan Herout) – Štěpán Landa, Pavel Matějka (81. Vítězslav Kuhn)

Kunčice: Holý – Šulc, Rohlíček, Charvát (46. Pechar), Zákravský, Hamák, Koza, Denk (65. Dudek), Žahourek (58. Hantsch), Faltus, Pánek

Rozhodčí: Lubomír Bečvář – Leonard Horský, Miloš Hurbý

ŽK: 2 : 1 (50. Tobiáš, 75. Zezula – 63. Faltus)

ČK: 0 : 0

Diváků: 70

 

Realizační tým MFK Trutnov:

Dnešní utkání se nám povedlo. Proti houževnatému a dobře bránícímu soupeři jsme byli od začátku lepším týmem a už v první půli jsme si vytvořili několik slibných příležitostí. Bohužel, většina našich střel šla mimo branku, a protože ani protiútoky hostů nevedly ke gólu, šlo se do kabin za bezbrankového stavu. Ve druhé půli jsme dvěma slepenými góly konečně prolomili střeleckou smůlu a výrazně nakročili k tříbodovému zisku. Když jsme pak před koncem zápasu přidali třetí branku, bylo rozhodnuto.

Zdeněk Šulc, sekretář SK Bystřian Kunčice

Domácí nasadili do zápasu tři hráče ze sobotní základní sestavy áčka, a na hřišti to bylo znát, poločas jsme odehráli bez branek, ale v druhé půli jsme dvakrát inkasovali po hlavičkách domácích hráčů a bylo hotovo. Myslím, že ani vystřídání J. Charváta o poločase nebylo štastné. Domácí zvítězili zaslouženě.

Zanechat odpověď.