MFK Trutnov B – TJ Slovan Broumov

11. kolo AM Gnol 1.A třídy dospělých
21. 10. 2018 od 15,30; Trutnov – umělá tráva

Výsledek: 3 : 2 (1 : 0)

Branky: 24., 51. a 75. Landa – 69. a 81. Hečko

Trutnov: Žák Pavel – Přívratský Michal, Kozák Vojtěch, Matějka Pavel, Balcar Jaroslav – Štěpánek Marcel (90. Vomočil Jan), Kamitz Michal, Groer Tomáš, Tobiáš Jakub (50. Herout Jan) – Landa Štěpán, Brejcha Patrik (74. Kučera Pavel) / Liška Michal, Kalhous Matěj, Birka Lukáš

Broumov: Drahorád Jakub – Frydrych Tomáš, Gago Ondřej, Štejnar Martin, Hečko Miroslav, Wilke Ervín, Svoboda David (46. Salfický Ondřej), Schubert Jan, Gago Marek, Michálek Jan, Kotyza Jan (54. Hanzlík Ladislav)

Rozhodčí: Štěpán Janeček – Matěj Ležík, Tomáš Rychtár

ŽK: 3 : 1 (13. Přívratský, 79. Štěpánek, 87. Kamitz – 65. Wilke Ervín)
ČK: 0 : 0

Diváků: 80

 

Realizační tým MFK Trutnov:

Takřka celá první půle byla v naší režii. Tlak jsme navíc dokázali přetavit ve vedoucí branku, i když bohužel jen jednu. S blížící se přestávkou se hra vyrovnávala, ale poločasové vedení jsme si pohlídali. Po změně stran jsme náskok zvýšili, ovšem pak přišlo uspokojení a s ním také řada chyb a šancí hostů z nichž z jedné přišel trest. Naštěstí pro nás jsme dokázali poměrně rychle odpovědět, znovu odskočit na rozdíl dvou branek a hosté pak v dramatickém závěru utkání dokázali pouze snížit.

Ondřej Zinke, trenér TJ Slovan Broumov:

Soupeři blahopřejeme k vítězství, nám letos štěstí příliš nepřeje. Dnes jsme nastoupili bez 3 hráčů z minulého utkaní a na derby s Polici bude mimo hru z různých důvodu 5 kluků. Bohužel tuto situaci nemůžeme ovlivnit.

Komentáře jsou uzavřeny.