Branky: Chvalina 2, Rada – Těžký, Ondráško

MFK Trutnov: Tichý – J. Zákravský, Šimočko, Kobrč, Drtina – P. Zákravský (75. Dřímal), Kárník, Vomočil, Rada – Chvalina, M. Zákravský (81. Jiránek)

Rozhodčí: Seidel

ŽK: 3 : 4

Diváků: 30

Domácí nastoupili k utkání s torzem týmu, ale přesto s odhodláním odčinit pohárovou prohru. Start do zápasu se vůbec nepovedl a ve 3 minutě Trutnov po promáchnutí obránce a rychlém průniku prohrává 1:0. Céčko se však nepoložilo, zodpovědně bránilo a vyráželo do rychlých protiútoků. Po jednom z nich Chvalina zatáhl míč do vápna, kde přehrál svého strážce a prudkou střelou z velkého úhlu prostřelil Votočka. Trutnov nadále praktikoval svoji chytrou hru a zanedlouho šel nebojácně ve vápně do hlavičky Míra Zákravský, kde se mu hráč hostů nešikovně trefil do obličeje, penalta. Odpovědnost na sebe vzal Rosťa Rada a suverénně poslal míč k tyči. Třetí gól dal opět Chvalina, který zužitkoval perfektní přihrávku od Ondry Karníka a hosté se nestačili divit. Nutno podotknout, že Žacléř měl také spoustu vyložených šancí, které bohužel pro ně neproměnil. Druhý poločas se domácí soustředili na udržení výsledku a aktivní hrou se jim to zhruba do 65 min. dařilo. Potom jim však začaly docházet síly a hosté zvyšovali svůj tlak. Podařilo se jim zaslouženě snížit a dokonce zápasu byli lepším týmem, ale opět své šance zahodili nebo je vychytal v sobotu excelentní brankář Tichý. Na závěr chválíme všech 13 kluků, kteří na umělce nechali všechno a někteří i navzdory zraněním nastoupili k utkání a pomohli našemu týmu.