Trutnov: Dřímal – Chvalina, Karmáček, Skalický, Kárník (75. Teichmann) – J. Zákravský, Rada (90. P. Zákravský), Jirka, Vomočil (52. Vít) – Kracík, M. Zákravský (60. Kobrč)

Rozhodčí: M. Lebeda

ŽK: 3 : 0

diváků: 90

Hodnocení realizačního týmu:

Festivalem zahozených šancí, tak by se dal nazvat zápas ve Volanově. Céčko vstoupilo do zápasu v celkem obstojném tempu a vytvářelo si šance v průběhu celého poločasu, kdy jsme byli jednoznačně lepší. Bohužel dostat míč do sítě, byl pro naše ofenzivní hráče nadlidský úkol. Buď chyběl krůček nebo střelu zablokovali bránící hráči a nebo byla brána příliš malá.

Domácí se snažili odpovídat většinou jen dlouhými nákopy za obranu, které jsme většinou bez větších problémů uhlídali. Bohužel přišlo podcenění ojedinělé útočné akce volanovských a střelou domácího hráče do šibenice prohráváme poločas 1:0. Začátek druhého poločasu byl poměrně vyrovnaný, bohužel přišla naše chyba v rozehrávce a situaci zachraňující Karmáček dle rozhodčího fauloval, penalta. Kapitán domácích posílá našeho brankáře na druhou stranu než balón a prohráváme 2:0.

Naštěstí to naše mužstvo nepoložilo. Prostřídali jsme a noví hráči přinesli oživení a svěží vítr do našich plachet. Když se zvednul i výkon hráčů, kteří v 1 poločase nebyli tolik vidět, věřili jsme v obrat. Domácím docházel dech a naopak naši finišovali. Do vápna domácích létal jeden centr za druhým, až se z jednoho konečně se štětím prosadil Chvalina. O dvě minuty později vyrovnal, ve druhém poločase živou vodou pokropený Skalický. To už za mohutného povzbuzování hostujících fanoušků, kteří s radostí sledovali, jak dílo zkázy pro domácí tým dokončuje opět Chvalina. Konec zápasu jsme si již pohlídali a odvezli si, myslím, že naprosto zaslouženě všechny body.

Je potřeba pochválit tým za bojovnost a touhu zvrátit zápas i za nepříznivého stavu. Dnes musím vyzdvihnout střídající hráče, kteří ukázali, jak se má na hřišti makat a svým výkonem si řekli o větší časový prostor. Na závěr je potřeba říci, že musíme zlepšit střeleckou potenci, protože neproměnit tolik gólových šancí, jako jsme měli tento zápas, by nás mohlo mrzet, třeba již příští domácí zápas s Bohuslavicemi, na který všechny diváky zveme.