Trutnov: Dřímal – Drtina, Šimočko, Kobrč (63. Bělonožník), J. Zákravský – Vomočil (55. Teichmann), Jirka, Kárník (77. P. Zákravský), Skalický – Chvalina, Rada.

Rozhodčí: Seidel

ŽK: 0:3

diváků: 30

Na umělé trávě v Trutnově nastoupil domácí tým proti druhému celku soutěže s cílem bodovat. Prvních 30 min. naznačovalo, že by se to mohlo podařit. Trutnov měl více ze hry, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracoval. Hosté hráli do této doby jednoduchý, ale důrazný fotbal a domácím nic nedovolili. Bohužel posledních 15 min. prvního poločasu se Trutnovu vůbec nevydařilo a hosté se dostali po laciných chybách do snadného třígólového vedení. Domácí chtěli ve druhém poločase se zápasem něco udělat, bohužel, znovu po zbytečné ztrátě na polovině hostů, následoval rychlý brejk 0:4 a bylo po zápase. Nicméně je nutno podotknout, že hosté vyhráli naprosto zaslouženě, potrestali každou chybu domácích a Trutnov za celý zápas nepustili do žádné šance, což je alarmující a máme na čem pracovat!