ČAFC Praha - MFK Trutnov

22. kolo Divize C mladších žáků U12
Neděle 14.04.2024 od 14:30; Praha 10, Záběhlice

Výsledek: 10:3 (5:1 | 2:1 | 3:1)

Branky: 02. a 19. Huček, 11. Zimandl, 16., 46. a 85. Talalai, 24. a 48. Fiala, 64. vlastní a 56. Mareš - 03. a 75. Hledík, 58. Pavliš

ČAFC: Platon Nevdashov - Dominik Hrůša, Šimon Mádr, Ihnatii Talalai, Jeroným Fiala, David Huček, Vojtěch Čanda, Lukáš Mareš, Alois Rýdl, Matyáš Zimandl, Albert Hora

Trutnov: Matěj Šustr - Marek Bischof, Daniel Macháček, Petr Chmelík, Tadeáš Zemánek, Martin Paclt, Vojtěch Kamitz, Matyáš Drozda, Matěj Hledík, Patrik Valenta, Daniel Pavliš, Jan Duch, Jan Holubec

Rozhodčí: Dominik Dubenský

ŽK: 0:0
ČK: 0:0

Michal Kamitz, trenér MFK Trutnov:
Utkání hrané za krásného počasí a na přírodní trávě se nám celkově nepodařilo. Začali jsme vlažně a pomalu a i díky tomu jsme hned ve druhé minutě prohrávali po naší chybě. Dokázali jsme však brzy odpovědět a gólem z rohu jsem srovnali skóre. V dalších minutách jsme za domácími zaostávali a když jsme nedokázali proměnit ani velké šance jako sám na branku, tak jsme  postupně po dalších individuálních chybách inkasovali. Skóre první části se zastavilo na 5:1 pro domácí. Naše hra postrádala skoro vše, u některých i zájem s utkáním cokoliv udělat... postupně bych řekl, že se naše hra zlepšovala, ale k ideálu měla daleko a to i v útočné fázi, kde jsme další šance neproměnili. 7:2

V závěrečné části náš zmar gradoval, když jsme si dali i při snaze rozehrát vlastní gól. Celkově se utkání nepovedlo a nám nezbývá než zvednout hlavu a začít na hřišti tvrdě pracovat a chtít hrát a vyhrát. Což se nám na jaře zatím příliš nedaří. V další utkání nás čeká opět soupeř z Prahy... Slavoj Vyšehrad a snad se nám bude dařit lépe.