MFK Chrudim - MFK Trutnov

24. kolo Divize C mladších žáků U12
Neděle 27.04.2024 od 15:00; V Průhonech

Výsledek: 13:1 (4:0 | 3:1 | 6:0)

Branky: 16., 22. a 82. Mach, 21. Mádlo, 27., 36., 46. a 50. Novotný, 80. Drotár, 84. Růt, 88. Hromek, 89. Ulrich, 89. Petrák - 48. Hledík

Chrudim: Jakub Haman - Tomáš Kepka, Ladislav Kozel, Tomáš Hovorka, Marek Pavlas, Matěj Drotár, Matyáš Petrák, Vojtěch Růt, Tomáš Mádlo, Filip Hromek, Max Urban, Robin Ulrich, Daniel Novotný, Jan Pospíšil, Karel Mach

Trutnov: Jan Víšek - Jiří Rejl, Vladimír Jůzl, Marek Bischof, Martin Paclt, Vojtěch Kamitz, Matyáš Drozda, Matjě Hledík, Jakub Zahradník, Patrik Valenta, Jan Okrouhlický, Jan Duch, Jan Holubec

Rozhodčí: David Vaníček

ŽK: 0:0
ČK: 0:0

Michal Kamitz, trenér MFK Trutnov:
Utkání hrané na UMT, ale tentokrát za letního počasí se nám výsledkově nepodařilo. Soupeř byl velice kvalitní a jen pár našich hráčů se s nimi mohlo měřit fotbalově. Bohužel bojovnost a nasazení se dostavilo jen část utkání a jen u části hráčů. Soupeři jsme vzdorovali ve dvou třetinách, ale i tak jsme byli stále o krok pozadu a naše šance nebyly využity, zatímco soupeř je proměňoval dobře. Po dvou třetinách byl výsledek 7:1. V poslední části to už z naší strany bylo trápení a zmar  a v posledních 10 minutách, kdy jsme obdrželi 6 branek a skóre se zastavilo na hrozivých 13:1. Je nutno podotknout, že nám chyběli 3 stabilní hráči defenzívy.... Chtěl bych také poděkovat hráčům ročníku 2013, kteří s námi absolvovali první utkání a nevedli si vůbec špatně