MFK Trutnov U13 – FK Čáslav

Výsledek: 4 : 2 (2:2; 1:0; 1:0)

Trutnov: Okrouhlický 1-, Houdek 1-, Metlický 1, Klápště 2, Rada 2, Fischerová 1, Leier 1, Kábrt 2, Harvey 2, Klazar 2, Široký 2 (příště bez trucování, prosím ;-)), Marsch 2, Zákravská (poprvé; bez hodnocení).

Poslední domácí utkání, kde vyšlo vlastně všechno. Počasím počínaje a lichotivým výsledkem konče. A protože se vítězství nerodilo jednoduše, je o to cennější.

Po celou dobu jsme byli silnější na míči. Z toho se odvíjelo dění na hrací ploše, kdy jsme svým pohybem nedali soupeři mnoho šancí dostat se do hry a sami jsme určovali tempo. Přesto první třetina končí 2:2 (8. Metlický, 13. Marsch), kdy soupeř z minima vytěžil opravdu maximum (2 střely = 2 góly).

Ve druhé části ukázal Tomáš v brance plně svou extratřídu a i dík chycené penaltě držíme po šedesáti minutách zasloužené vedení 3:2 (36´Leier).

Závěr už patří nám. Soupeř se sice snaží kousat a dokonce nás i přestřílel v poměru 4/7, ale my máme v bráně Okrouhlu a ten má „zamčeno“ 😀 Naopak chvilku před koncem se ve svém pravděpodobně posledním zápase za MFK prosadil Filip Klazar a symbolicky právě on uzavřel skóre na konečných 4:2.

TOP 3:
Leier, Metlický, Fišerová.
(Za zmínku určitě stojí odvážný výkon při premiérovém startu za žáky i u Adély Zákravské. Škoda jenom, že svůj výkon neměla šanci potvrdit i v neděli ve Vlašimi :-(()

Přeju Filipovi a Kubánovi mnoho zdaru na jejich další (nejenom té sportovní) cestě životem. Ať se vám, borci, daří, ať se vám vyhýbají zranění a ať vás vaše konání naplňuje štěstím, spokojeností a hrdostí. Byla pro mne radost přihlížet (a snad i krapet pomáhat) vašemu fotbalovému i osobnímu růstu. Dveře u nás máte oba dokořán 🙂