Branky: 2x Fešar, Široký, Hradecký, Švanda, 2x Suchánek

Branky: 2x Široký, Zelenka, Vondrák, + 5 branek Žacléř

MFK Trutnov/Baník Žacléř – Vrchlabí

Výsledek: 7 : 8 (0 : 5)

Branky: 2x Fešar, Široký, Polák, Hradecký z PK + 2 branky Žacléř

MFK Trutnov: Olah, Okrouhlický, Hradecký, Polák, Zbitek, Zelenka, Fešar, Široký, Mikunda, Vondrák

První utkání proti favoritovi z Chlumce bylo nejlepším vystoupením na turnaji. Kluci utkání odjezdili od první do poslední minuty a zaslouženě zvítězili. Na branku na naší půlce jsme museli čekat až do 10.minuty, kdy se po individuální akci se štěstím prosadil Hradecký. Již před ním mohli skórovat Švanda a Široký, ale oba svá sóla zakončili střelou do brankáře. V 15. minutě přidal druhou branku po dorážce střely Širokého Adam Švanda. Po změně stran jsme na soupeře vlétli a hned v první minutě měl gólovku Švanda, ale nedal, odražený míč odkopnul ležící brankář tak šťastně, že Chlumec postupoval sám na Olaha a našeho brankáře prostřelil. Hned po rozehrávce stále ještě v první minutě se trefil Široký a za další dvě minuty ho střelou z dálky napodobil Fešar. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale my jsme své šance na rozdíl od soupeře neproměnili, a tak soupeře ve 12. a 14. minutě skóre otočil na 3:2. Poslední slovo měl však Fešar, který načapal brankáře Chlumce přímo z rozehrávky z půlící čáry a lobem pod břevno vyrovnal. Kluci ze Žacléře první půlku prohráli jen 2:1 a ve druhé do konce soupeře 1:0 porazili, a tak se zjevil překvapivý výsledek 7:5.

Druhé utkání bylo jednoznačnou záležitostí našeho týmu, když v prvním poločase po rohovém kopu Fešar skóroval důrazný Zelenka a poté pohlednou akcí po trase Hradecký, Široký a Vondrák, skóroval do prázdné poslední zmiňovaný. Po změně stran jsme skórovali také dvakrát a oba góly vstřelil Matěj Široký, nutno však říci, že šancí bylo na deset branek. Kluci se Žacléře byli v koncovce efektivnější a vstřelil v prvním poločase jednu branku a ve druhém hned čtyři.

Třetí utkání proti urostlým klukům z Vrchlabí pro nás nezačalo vůbec dobře. Vrchlabí nás přehrávalo zejména důrazem a první polovinu poločasu nás k ničemu nepustilo, naštěstí jsme dostali jedinou branku. Od poloviny utkání jsme hru vyrovnali, ale soupeři jsme branku dát nedokázali. Na druhé straně dostali žacléřští branky hned 4 a tak se poločasové skóre zastavilo na hrozivých 5:0 pro soupeře. Po změně stran nastala velká stíhací jízda a po dvou brankách Fešara, jedné Širokého, Poláka a proměněné penaltě Hradeckého jsme poločasové manko zneškodnili. Kluci ze Žacléře však se soupeřem nakonec o branku prohráli, a tak se nakonec vrchlabští radovali z výhry 8:7.

Kluky chválím za bojovnost i za pokusy kombinace, která byla na hrbolatém hřišti ztížená, větší klid je třeba ve finální fázi, hlavně v zakončení.