FC Hlinsko – MFK Trutnov

Výsledek: 2 : 4

Branky: Hradecký 3x, Oláh

Jiří Skuček, trenér MFK Trutnov:

V zápase v Hlinsku jsme chtěli odčinit domácí porážku. Měli jsme obavy z dlouhé cesty. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vytvořili jsme si šance ale žádnou neproměnili. A soupeř nás potrestal po rohovém kopu, dá se říct jediná šance v první třetině. Ve druhé třetině jsme nastoupili opět aktivně a dokázali jsme vyrovnat Oláhem na 1:1, jenže soupeř opět z rohového kopu šel do vedení. Což nás dost zbrzdilo a dostalo pod hroznou deku. A tak se do konce druhé třetiny nic nestalo. Do třetí třetiny jsme nastoupili s tím, že chceme výsledek otočit a to se povedlo. Hned na začátku třetiny po vypíchnutí balonu před brankářkou se poprvé trefil Hradecký. Tentýž hráč po chviličku po krásné akci nás dostal do vedení. Soupeře jsme evidentně zaskočili a hrozil už pouze střelami z dálky a rohem. A ještě jednou si náš střelec vzal slovo a krásným únikem po levé straně zvýšil naše vedení na 4:2. Na to už soupeř nedokázal ničím odpovědět. Chlapcům patří poděkování za bojovnost i když se nám hra poslední dobou nedaří.