FK Jablonec nad Nisou – MFK Trutnov

Výsledek: 4 : 8

Branky: Švestka 3, Matuška 2, Švanda, Olah, vlastní

K přípravnému utkání proti FK Jablonec, hrané ve Studenci u Jilemnice, jsme si poprvé vyzkoušeli hrát 3 x 30 minut.

Do první třetiny jsme vlétli jako uragán a ovládli jsme jí 4:0.

Ve druhé třetině nám trochu došla síla a soupeř nás zatlačil do defenzívy a také snížil. Druhou polovinu jsme se opět  zvedli a přidali jsme další dvě branky…Po dvou třetinách 6:1 pro nás, to nikdo nečekal.

Do třetí třetiny jsme vstoupili z obavami jestli budeme schopni vydržet tempo. Přece to je skok z přípravky. Naše obavy se ze začátku potvrdili, kdy nás soupeř přehrával ve všech směrech a snížil na 6:3. V polovině třetí třetiny jsme z ojedinělého útoku zvýšili Švandou vedení na 7:3 a to soupeřem hodně otřáslo a opět jsme hru dostali pod kontrolu. Přidali jsme další branku. Soupeř dokázal už pouze snížit na 8:4, kdy střídal dvě sedmičky a my pouze 3 hráče. Chlapcům patří poděkování za bojovnost a vydrž. Věříme, že to bude pokračovat dále i v žákovské lize.