Záloha:
Rada, Pavlík, Dvořák, Machačka, Stefanidis

Útok:
Široký, Karlík, Fešar, Kubík

První třetina byla z naší strany přehnaně ustrašená. Obavy z chyb nám svazovaly nohy a na naší hře to bylo znát. Zbytečné zbavování se míče bez konstruktivní myšlenky umožnilo soupeři zatlačit nás na obrannou polovinu a pouze dobrá defenzivní činnost celého týmu nás držela nad vodou. Bohužel po individuální chybě jsme v 9. minutě poprvé inkasovali. Ani to nás nenakoplo a tlak hostí trval dál. V 18. minutě po nedůrazu v dostupování lovíme opět míč ze sítě. Třetí branka přišla ve 29. minutě po dělovce skoro z poloviny hřiště.

O přestávce jsme si hru rozebrali a stanovili jsme si úkol hrát více aktivně. To se nám po celou třetinu dařilo, bohužel své šance proměňoval opět pouze tým z Hradce Králové. Postupně se ve 34. minutě opět po individuální chybě v dostupování, 46. minutě po skvělém souboji, kdy soupeř byl prostě lepší a v 53. minutě posunulo skóre až k nelichotivému 0:6. Až teď se nám podařilo skórovat, to když v 59. minutě Ondra Pavlík nadvakrát překonal hostujícího brankáře.

Závěrečná třetina už byla z naší strany konečně o sebevědomé hře. Zpřesněním a zrychlením kombinace jsme soupeře dokonale zaskočili a po šesti minutách jsme snížili a po parádní kombinaci Rada – Široký – Fešar posledně jmenovaný skóroval do prázdné brány. V tuto chvíli jsme na hřišti dominovali, ale opět jenom zahazujeme jednu šanci za druhou. Nedáš / dostaneš platí i u nás a v 70. minutě inkasujeme sedmý gól po rohovém kopu. Poslední slovo má opět hradecký tým a v 87. minutě stvrzuje své vítězství na 8:2.

Pozitivním bych viděl výrazné zlepšení se v defenzivních herních činnostech včetně odvahy kombinovat i pod tlakem soupeře a jenom míč neodkopávat. Přechod přes záložní řadu bych též nezatracoval. Bohužel v zakončování máme obrovské rezervy, které nás zatím srážejí. Nevyužívání krajních prostorů hrací plochy, absence střelby ze střední vzdálenosti a zbytečné tahání míče až „do kuchyně“ jsou aspekty hry, na kterých musíme poctivě zapracovat.