Tým MFK 2006 v sobotu odehrál povedený turnaj v Černilově. Ten je pořádán jako vzpomínka na Hýňu Horáka, který ve věku dvanácti let tragicky zahynul.

Turnaje se účastnilo 10 týmů, tudíž jsme odehráli 9 utkání. Některá se nám vydařila víc, jiná míň, tak jak to už na celodenních akcích bývá. Ve výsledku jsme za 4 výhry, 3 prohry a dvě remízy brali 5. místo (opětovně fakt, že nás jeden jediný gól stál bronzovou pozici ;-)).

Určitě mě potěšil výkon proti ligovým týmům z Kolína (5:0), FC HK (2:2) či Cidliny (1:1). Naopak výkon proti Novému Hradci či nemohoucnost v zakončení v jinak skvělém utkání proti Třebši (0:1 gólem z penalty) ukazuje stálou potřebu na sobě pracovat. Dál jsme nastoupili proti domácímu Černilovu, potom Vamberku, Novému Městu a Olympii HK.

Zaslouženě byl TOP brankářem turnaje vyhlášený náš Tomáš Okrouhlický. Za zmínku též stojí úspěch mladého Vojty Okrouhlického (2009), který mě zastoupil v disciplíně „VEDENÍ MÍČE“ a v kategorii TRENÉŘI zvítězil ;-)Historie se ptát nebude a v análech už navěky bude figurovat jméno trenéra MFK Trutnov v kolonce vítěze :-D:-D:-D

Všem patří dík za předváděnou hru (Tomáš Okrouhlický, Míša Leier, Ondra Klápště, Dominik Šulitka (host), Martin Vosáhlo (host), Martin Kábrt (host), Matěj Rada, Kuba Machačka, Ondra Pavlík, Filip Klazar (host), Matěj Široký, Kuba Fešar a Šíma Karlík).

Trenér Jiří Říha

Komentáře jsou uzavřeny.