MFK Trutnov – FK Náchod

Výsledek: 1 : 1

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli na derby do Náchoda..V zápase nám nevycházelo skoro nic, pouze obraná činnost. Soupeř na nás vyrukoval nakopáváním balonu od brankáře z půlky hřiště a naši kluci pouze ustupovali a čekali jsme na nákop na krajní křídla..Vůbec se nám nedařila přihrávka a hra na kterou jsme zvyklí. Soupeř toho dokázal ve druhé třetině využít po naší jediné chybě vzadu a vedl 1:0. naše šance jsme nedotáhli do konce. Do třetí třetiny jsme začali brankáře dojíždět a hned to bylo znát, ale naše střeli lítali kolem branky a nebo se zastavila o tyčku. Až pět minut před koncem se nám podařilo vyrovnat po rohovém kopu. Za bojovnost chlapcům patří dík ale dneska jsme ztratili