MFK Trutnov – FK Mladá Boleslav

Výsledek: 3 : 4

Branky: Švestka Daniel, Hradecký Jan, Štefan Radek

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili z jedním favoritů naší žákovské ligy. Soupeř přijel z 21 chlapci. První třetina byla vyrovnaná, kdy jsme velmi dobře bránili a dostávali jsme se do brejků, který jsme taky jednou proměnili. Když jsme dali branku, tak soupeř sestavu stáhl už jen na dvě 7. Ale moc mu to nepomohlo a první třetinu jsme vyhráli 1:0. Což byla velká motivace pro naše chlapce, že se dá hrát z každým soupeřem… Druhou třetinu jsme začali náporem a po krásné akci Matuškou, kdy udělal brankáři kličku a při tom byl sestřelen brankářem k údivu všech se nekopala penalta ale přímý kop. Naše chlapce to trochu rozhodilo. A taky jsme na to doplatili, kdy soupeř dvěma brankami skóre otočil. Po dvou třetinách 1:2. Do třetí třetiny soupeř opět stáhl sestavu jen na 10 chlapců. Nechal hrát pouze to nejlepší co měl. A taky toho využili a zvýšili své vedení na 4:1. A jiné šance neproměnili. Naše chlapce to ale neodradilo a když soupeři docházel dech ještě jsme snížili dvěma brankami na 3:4 ale více se nám už nepodařilo.. Chlapcům patří dík za velkou bojovnost.