Zápas s Cidlinou jsme zvládli jak po herní, tak po taktické stránce a zcela po zásluze si připisujeme do tabulky další tři body.

MFK Trutnov – RMSK Cidlina

Výsledek: 9 : 7 (1 : 2; 4 : 4; 4 : 1)

Všechny třetiny jsme tentokrát zvládli bez většího výpadku. Nechybělo nasazení, ani fotbalovost. Přestože soupeř nehrál špatně a hlavně jeho brejky byly vražedné, my jsme mu nedovolili dostat se výrazněji do hry a kombinační hrou jsme ovládli celý zápas. První třetinu jsme sice 1:2 prohráli, ale z chyb jsme se okamžitě poučili a už druhou část herně ovládli. Výsledek 4:4 totiž plně neodpovídá dění na hrací ploše. Štěstí a um hostujícího brankáře v kombinaci s již popsanými brejky drží Cidlinu stále ve hře. To už ale neplatí v závěrečné části, kterou už jednoznačně držíme pevně pod kontrolou. S ohledem na množství vypracovaných šancí je výsledek pro hosty ještě milosrdný.

I přes výhru je stále potřeba pracovat na defenzivních herních činnostech a to hlavně jednotlivců. Zbytečné chyby, které opakují někteří pořád dokola, sráží ve finále celý tým. Pozitivum vidím v zapojování se do hry všech bez rozdílu. Také odvaha a nasazení, bez kterého hrát na požadované úrovni nelze, se výrazně lepší. Celkový dojem z naší hry už musí přihlížející těšit.)

Tentokrát jsme podali týmový výkon, kdy se o branky podělilo hned několik hráčů. Osobně chci vyzdvihnout výkony u Davida Metlického a Míši Leiera. Standartně výborně zahráli Matěj Rada a Ondra Pavlík. Malinkou kaňkou je bolestivé zranění u Denise Stefanidise, který do té doby také patřil k nejlepším na hřišti. Krásný gól vstřelili i Mates Široký a Ráďa Marsch.

Dík patří přítomným rodičům, kteří celý zápas fandili a vytvořili nám skvělou atmosféru.