Sobotní přípravné utkání v Liberci proti U13 Slovanu nám dokázalo, že při důsledném plnění si herních úkolů jsme důstojným soupeřem i takovým TOP týmům, jakým bezesporu FC Slovan Liberec je!

Zápas, hraný 7+1 a 3×30, byl pro nás prověrkou především defenzivních herních činností. Domácí, které naši hráči přirovnali ke strojům (;-)), byli od první do poslední minuty silnější na míči. Jejich pohyb bez balónu byla radost sledovat. Přesto se nám celé dvě třetiny dařilo s nimi držet krok. Naše obrana, posílená o Sama Houdka, i přes neustávající tlak obstála i díky výbornému výkonu Toma v brance. Když se k tomu přidala snaživá záloha a bojovný útok, vyšla nám z toho další užitečná lekce posunující nás zase o krok tím správným směrem. A to i přes totální výpadek v poslední třetině, kde nás liberečtí dokonale rozebrali a plně ukázali své přednosti a naše rezervy, které stále máme a na kterých se budeme snažit zamakat.