Výsledek: 7 : 6 (3 : 1, 0 : 5, 4 : 0)

Branky: Páv 3,Hanzlíček 2,Vobrubová.

MFK Trutnov: Hnízdil, Fuchsová, Duch, Vobrubová, Hradecký, Svoboda, Horváth, Kruliš, Valeš, Hanzlíček, Páv, Gabrle, Nývlt, Korotvička, Ondráček, Novák

Hodnocení trenér Horvátha:

Ve velmi vyrovnaném utkání jsme bohužel prohráli,ale propadák to určitě nebyl.Do utkání v tomto zápase jsme nevstoupili vůbec dobře a domácí hráči Chrudimi nás v první třicetiminutovce přehrávali.Rychlé protiútoky domácích dělaly naším obráncům velké problémy a naše hra dopředu se nedařila vůbec. Nepřesná rozehrávka,špatné pokrytí míče a neprůbojnost našich útočníků soupeřovi hru velmi ulehčovala.Do další části tohoto utkání jsme po přestávkové důrazné domluvě trenérů nastoupili jako jiný tým a zápas se nám podařilo otočit z výsledku 3:1 na 3:6 a zdálo se ,že vše už pro naše hráče dobře dopadne.To nás však ještě čekala poslední třetina tohoto utkání,ve kterém si domácí hráči šli více za vítězstvím.Posledních třicet minut se hrál asi nejvyrovnanější fotbal, ve kterém však soupeř dokázal vstřelit ještě čtyři branky hlavně po našich individuálních chybách a my jsme své šance už proměnit nedokázali.