FC Sellier & Bellot Vlašim – MFK Trutnov U13

Výsledek: 10 : 1 (4:0; 4:0; 2:1)

Bohužel jsme v posledním zápase v kategorii mladších žáků nedokázali ve Vlašimi prodat, na co tým má. Asi tomu ani nepřidal opět velmi tristní počet hráčů a samozřejmě fakt, že hrajeme druhé utkání za tři dny. Stále nás sráží nedůslednost v obranné fázi hry, z čehož vyplývají zbytečně obdržené branky. Pokud na míči vyrovnanou první třetinu prohrajeme 0:4, je těžké si hru plně užívat. 😏

Zhodnocení jarní části zpracuju během týdne. Ale už teď můžu prohlásit, že jsem z pozice trenéra spokojený. Daří se zapracovávat celý kádr plus další hráče a hráčky. Bohužel marodka byla po celou jarní část nadstandardní (Harvey, Klazar, Pavlík, Stefanidis, Fešar, Karlík …) a i díky tomu se nepodařilo udržet pozice v horní části tabulky. Výkony se pohybovaly jako na horské dráze – někdy nahoře, někdy dole. Na některé zápasy budu vzpomínat rád, na některé bych nejraději nemyslel (ale i nepovedený výkon může být inspirativní).

Kdybych měl vyzdvihnout tři hráče, tak bych jmenoval Davida Metlického, Míšu Leiera a Radka Marsche. U ostatních došlo také k výraznému posunu (Klápště, Široký, Kábrt ..), ale tyto tři vidím jako ty s největším progresem.

Poděkování patří všem, kteří nám občas neváhali pomoct. Jmenovitě Terka Fišerová, Sam Houdek, Adélka Zákravská, Anička Sturmová. Ve spolupráci s nimi bych chtěl pokračovat i v příští sezoně.

Komentáře jsou uzavřeny.