SK Polaban Nymburk – MFK Trutnov

Výsledek: 6 : 0 (3 : 0; 0 : 0, 3 : 0)

Branky: 10. Metlický, 23. Pavlík, 30. Rada, 68. Okrouhlický (PK), 70. Pavlík, 77. Pavlík

Trutnov: Okrouhlický (1, HRÁČ UTKÁNÍ), Houdek (1-), Metlický (1-, TOP 3), Klápště (2-), Rada (2-), Pavlík (2), Leier (2-), Široký (2-), Stefanidis (3), Kábrt (1-, TOP 3), Karlík (3-), Marsch (3-), Kubík (nehodnocen).

V sobotu jsme odehráli utkání na umělce v Nymburce, jehož skrytá hrozba tkvěla v očekávání jasného vítěztví. Toho jsme sice dosáhli, přesto není moc důvodů jásat.

Přestože jsme měli po celých 90 minut jasnou převahu ve všech herních aspektech a na šance jsme vyhráli snad 20:2, nepodařilo se nám vnutit soupeři svou hru a udržet vysoké tempo, dík kterému jsme odehráli parádní bitvy s TOP třemi týmy soutěže. Tentokrát jsme se herně trápili. Především první třetina byla opravdu hodně nepovedená. Přitom nám soupeř svým pojetím hry nabízel vyzkoušet si i věci, ke kterým nebyl v jarních bitvách čas, prostor ani odvaha 😉 Předpokládám, že kluci zkrátka soupeře odepsali už cestou v autobuse a po celou hrací dobu se nedokázali doastat do flow. Příštím soupeřem nám bude FK Mladá Boleslav. Tam by nás takový bezkrevný výkon mohl vyjít pěkně draho B-)

Hattrickem se blýsknul Ondra Pavlík, z pokutového kopu skóroval i hráč utkání, brankář Tomáš Okrouhlický. Velice povedené utkání odehráli Martin Kábrt s Davidem Metlický.