V mrazivém počasí, které by víc slušelo hokeji, jsme odehráli první přípravné utkání venku na UMT.

Hrálo se 2×30 + 20 minut a byla znát nerozehranost většiny borců. V poli vyčníval pouze výkon Matěje Širokého, který dokázal naplno prokázat svůj potenciál, který v něm vidím ;-) Velkým oživením defenzivní řady jsou potom výkony Sama Houdka, který si ve dvojici s Michalem Leierem typologicky rozumí a vyhovuje.
Hra samotná postrádala dynamiku, technickou kvalitu a tradičně smysluplný pohyb bez míče. Přesto se dařilo soupeře ve všech IHČ předčít, z čehož potom pramenila naše celková převaha vyjádřená i brankově. Tady mě těší, že se dokázali prosadit i jiní, než tradiční střelci. Zejména výstavní trefa Martina Kábrta stála za to B-) Defenziva jakoby zamrzla, co se dostupování týče. Ani kraje zálohy se dozadu moc nehrnuly a tak Náchod neustále hrozil z nakopávaných balónů a následných brejkových situací. V těchto chvílích ukazoval svou extratřídu Tomáš Okrouhlický v brance!
Přestože náš výkon má ke standartu ještě daleko, neklesám na mysli ani duchu. Přístup všech je příkladný a tak už teď netrpělivě vyhlížíme jarní část žákovské ligy s příjemným mrazením. Důležité je nepřestat na sobě makat a i nadále se fotbalem bavit.

Komentáře jsou uzavřeny.