Náš první přípravný zápas sezóny jsme odehráli ve sportovním areálu v Havlovicích, kde se tým z Náchoda „soustředí“ na novou sezónu.
Přestože šlo o první ostrou zkoušku, obstáli jsme (až na malé výjimky) bez výhrad. Měsíční pauza se zákonitě projevila na kvalitě prvního doteku, na druhou stranu hlad po hře a chuť plnit své úkoly naše borce zdobila. Takže dostupování soupeře v defenzivní hře, držení míče a snaha zálohy hrát v bloku s obranou či neustálá nabídka útočníků – to vše mělo za výsledek skutečnost, že jsme po celou dobu (3 x 20 minut) měli utkání plně v moci a soupeře jsme celkově přehráli.
Když zvážím, že chyběli Stefanidis, Fešar, Metlický, Široký, Šípková, Dvořák, Karlík, Leier či nové posily z Vrchlabí, musím před všemi vyseknout obrovskou pochvalu. Stále je na čem pracovat, ovšem směr máme evidentně správný.
Speciální poklona potom patří výkonu Vojty Okrouhlického. Přestože jde o borce ročníku 2009, v utkání se neztratil. Naopak si troufám prohlásit, že byl pro náš tým posilou. A to bezesporu výraznou!!!

trenér Jíří Říha

Zanechat odpověď.