Druhé domácí utkání a opět TOP soupeř – po FC HK jsme na naší umělce přivítali lídra soutěže, tým FK Pardubice.

MFK Trutnov U13 – FK Pardubice U13

Výsledek: 3 : 5 (0 : 1; 1 : 3; 2 : 1)

Trutnov: Tom Okrouhlický (1-), David Metlický (1-), Ondra Klápště (2), Míša Leier (2), Ondra Pavlík (1-), Denis Stefanidis (2-), Matěj Široký (3), Martin Kábrt (2-), Kuba Harvey (1-), Matěj Rada (1, hráč utkání), Radek Marsch (3), Šimon Karlík (3).

Od první minuty je jasné, proč jsou hosté v čele tabulky. Jejich hra, založená na skvělých IHČ, spojená v kombinační parádu, nám dělá problémy a pouze štěstí a zákroky Toma v brance drží bezbrankový stav. Postupem času se hra vyrovnává a i když ve 13´inkasujeme, není klukům co vytýkat.

A bylo i vesele. To když Ondra Pavlík v 7´druhé části dotlačil s výraznou pomocí hostujících obránců míč do sítě. V těchto minutách se přetahujeme o každý míč, hra má rychlost a nasazení z obou stran. Nás ale sráží neproměňování šancí a naopak hrubé individuální chyby, které „perníkáři“ nemilosrdně trestají. Ale i přesto je náš výkon chválihodný. Ono otřepané „VÝSLEDEK MŮŽE BÝT NÁHODNÝ, VÝKON VŠAK NIKOLIV“ tady sedí jako pr*el na nočníku 😉

Když uvážíme, že soupeř střídal celou sedmičku a my měli na střídání 4 hráče, z nichž tři trápí trable růstového původu, musím před klukama smeknout. Navíc když opět dokázali vyhrát poslední třetinu po dvou brankách Kubána Harveye. Snížení na 3:4 nám vlilo novou energii do žil. Vyrovnat se nám ale i přes enormní snahu ani při třech loženkách nepodařilo, naopak soupeř po naší další minele v defenzivní práci upravil v poslední minutě na konečných 3:5. Přesto, nebo vlastně právě proto: BORCI, DÍKY !!!!!!